اصفهانی ها
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» فهرست مکان های دیدنی (تاریخی و طبیعی) استان اصفهان
الإثنين أبريل 06, 2015 12:54 am من طرف مهمان

» دانلود سریال حریم سلطان
الخميس أكتوبر 02, 2014 6:09 am من طرف esfahaniha

» کچلا باید برقصند کچلا باید برقصند
الإثنين سبتمبر 15, 2014 8:13 am من طرف مهمان

» آدرس و شماره تلفن مراكـز علمي كــاربردي استان اصفهان
السبت سبتمبر 13, 2014 9:47 am من طرف esfahaniha

» اگر عکس ها در جستجوی گوگل باز نشه
الجمعة سبتمبر 05, 2014 12:54 pm من طرف esfahaniha

» سایت های زیر نویس فیلم و سریال و مستند
الإثنين سبتمبر 01, 2014 5:00 pm من طرف مهمان

» روشهایی برای غلبه بر نگرانی و اضطراب
الثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:23 pm من طرف esfahaniha

» روشهایی برای غلبه بر نگرانی و اضطراب
الثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:23 pm من طرف esfahaniha

» نقل و قول های گران بها
الثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:21 pm من طرف esfahaniha

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

با این ترفند سرعت اینترنت در ویندوز 8 را افزایش دهید

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل

پست من طرف سرعت اینترنت في الأحد يوليو 06, 2014 6:43 am

در ویندوز 8 کاشی های وجود دارد که به محض وصل شدن به اینترنت از حجم اینترنت ما استفاده می کنند، در اینجا از سرقت شدن حجم اینترنت توسط این نرم افزار ها جلوگیری می کنیم.
به گزارش دريچه فناوري اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ سرعت پایین اینترنت مشکلاتی برای کاربران ایجاد کرده است. این سرعت پایین باعث می شود سرعت باز شدن صفحه های اینترنتی دیرتر انجام شود. با این ترفند که در ویندوز 8 و 8.1 قابل اجرا می باشد می توان نرم افزار های که از اینترنت ما استفاده می کنند و ما نیازی به آنها نداریم را ببندیم تا این حجم سرعت به حجم وب گردی ما اضافه شود. بعضی از این کاشی ها در ویندوز 8 ما مورد استفاده ما قرار نمی گیرد و فقط حجم اینترنت ما را می گیرد.

این عکس تغییر سایز داده شده است. روی این جایگاه کلیک کنید برای دیدن عکس کامل. تصویر اصلی دارای اندازه 976x565 یا سنگینی میباشد 151کیلو بایت.

مرحله اول: وارد کنترل پل می شویم و وارد بخش فایروال ویندوز می شویم.

این عکس تغییر سایز داده شده است. روی این جایگاه کلیک کنید برای دیدن عکس کامل. تصویر اصلی دارای اندازه 799x598 یا سنگینی میباشد 128کیلو بایت.

مرحله دوم: از منو سمت چپ بر روی Allow an app or feature through Windows Firewall کلیک می کنیم.

این عکس تغییر سایز داده شده است. روی این جایگاه کلیک کنید برای دیدن عکس کامل. تصویر اصلی دارای اندازه 799x600 یا سنگینی میباشد 53کیلو بایت.

مرحله سوم: از منو ظاهر شده بر روی گزینه change setting کلیک می کنیم.

این عکس تغییر سایز داده شده است. روی این جایگاه کلیک کنید برای دیدن عکس کامل. تصویر اصلی دارای اندازه 799x599 یا سنگینی میباشد 111کیلو بایت.

مرحله چهارم: در این قسمت علامت گزینه های که از حجم اینترنت ما استفاده می کنند و ما نیازی به آن را نداریم بر میداریم تا حجم اینترنت مصرفی به حجم وب گردی ما اضافه شود.

این عکس تغییر سایز داده شده است. روی این جایگاه کلیک کنید برای دیدن عکس کامل. تصویر اصلی دارای اندازه 800x598 یا سنگینی میباشد 113کیلو بایت.

توجه: شما می توانند دیگر نرم افزارهای که از حجم اینترنت شما استفاده می کنند مسدود کنید.

سرعت اینترنت
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه